Çocuklu Ailelerde Banyo Stili

Henüz kendi ihtiyaçlarını karşılayamayacak yaştaki çocukların duş alması elbette ki ebeveynlerinin yardımları ile mümkün olabilmektedir. Belirli yaş grubundaki çocuklarımızın banyosu esnasında ebeveynlerin daha rahat  banyoyaptırmalarını   sağlamak amaçlı genel banyomuzun duş kabin kısmının 3 te 2 lik alanını ulaşılabilir kılmak onların en tabi haklarından biri olsa gerek.. 

Mevcut banyo örneğinde görüldüğü gibi duş başlığı ve banyo bataryası Bölümü’nde kalan 3/1 lik kısım  sabit cam, devamındaki 3/2 lik Kısım sürgülü hareketli cam ve son olarak 3/3 lük kısım da boş olarak geçildi.  

Yetişkin kullanıcılar için hareketli sürgü kanat camı kapalı konuma getirilerek banyo bataryası tarafında kalan  3/2 lik kısım kapatılmış olmakla birlikte suyun banyoyüzeyine sıçraması da önemli ölçüde önlenmiş olmaktadır. 

 Her banyomuz bir referans niteliğinde olmasına özen gösteririz. Mevcut referansımızda Yüzeysel Koruyucu uygulama yapılmış cam kabin in montaj sonrası genel temizliği ve nakliye bantlarının (cam taşıma mantarı) bıraktığı yapışkan gibi ya da el ve parmak izlerinden oluşan lekeler arındırılmış ve duş kabini silikonize fitillerle izole edilmiştir.

Montaj yeri: İstinye Park Evleri – İstinye / Sarıyer / İstanbul 

Montaj Tarihi 29-04-2015

Author: dusakabin

ölçüye kişiye ve projeye özel cam duşakabin tasrım ve uygulama hizmetleri

Share This Post On

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir