İki Duvar Arası Duşakabin

iki duvar arası duşakabinİki Duvar Arası Duşakabin, 130 cm iki duvar arasına çalıştığımız sürgülü sistem. 8 mm temperli camdan paslanmaz çelik camduşakabin modülü. 200 cm cam boyuyla seramik zemin uygulamalarında yükseklik standartlarına ulaşan uygulamada. Banyo genel görünüm itibariyle  şeffaf camlar kullanılarak daha fazla iç derinlik. Daha çok  ferah  ve geniş tutulması amaçlandı.modern duşakabinler

120 cm ile 220 santime kadar olan banyo odalarında hem sürgülü hem de duş kapısı modeli kullanılabilir alanlar. Sürgülü sistem duş kabinleri üstten askılı sistem duşakabinler bir sabit bir hareketli. İki sabit iki hareketli olarak yansıyabilir.Bir başka çalışmamız olan İki Duvar Arası Duşakabin uygulamasını da inceleyiniz. Sürülü sistem duşakabinlerde paslanmaz profiller parlak olarak kullanılıyor. Cam kalitesi 8 mm temperli. İsteğe göre kumlanabilir farklı figürler oluşturulabilir.

Author: dusakabin

ölçüye kişiye ve projeye özel cam duşakabin tasrım ve uygulama hizmetleri

Share This Post On

22 Comments

 1. En 123
  Boy 187 duvardn duvara teki sabit teki surgulu desenli cam fiyatini ogrenebilirmiyim

 2. CAMDAN CAMA DUŞAKABİN YAPTIRMAK İSTİYORUM ANKARA DA ŞUBENİZ MEVCUT MU? YA DA BENİ YÖNLENDİRECEĞİNİZ BİR FİRMA VARMIDIR. BU ÜRÜNDEN YAPTIRMAK İSTİYORUM.

 3. 90/90 dus kabini fiyat nekadar???

 4. avrupa yakasında şube yada temsilci gibi birşeyiniz varmı , var ise telefon numarsı ve adresini alabilirmiyim

  saygılar

 5. İstenilen renk ve desen uygulaması yapılabilinir.
  Konuyla ilgili mesai saati içerisinde iletişim kanalımızdaki telefon numaralarımızı arayarak müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.
  İyi Günler

 6. Mencut modelde 8 mm temperli cam kullanılmaktadır ve yükseklik standartlarımız 200 cm dir.
  Mesai saati içerisinde iletişim kanalımızdaki telefon numaralarımızı arayarak müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

 7. Merhaba mermer surgulu dusakabin yaptırmak istiyorum duvardan duvara 123.5cm eni 75 cm sehir disinda calistigim icin bu hafta içerisinde yaptırmış olmam gerekiyor yardimci olursanız sevinirim

 8. merhabalar
  iki duvar arası 160 cm genişlik, 180 cm yükseklik, menteşeli 6mm camlı kabin fiyatınız teslimat ve montaj dahil nedir?

 9. merhaba 132 cm iki duvar arası tek tarafı sürgülü 8mm desenli cam duş kabin fiyatı kurulum dahil ne kadar olur yerde 6×6 cm lik mermer yükselti mevcut , üzerine montaj olacaktır. cam yüksekliği 2 metre olacaktır.

 10. Selamlar Hoşgeldiniz
  Bunun la ilgili iletişim kanalımızdan müşteri temsilcilerimiz ve-ya satış danışmanımızla irtibat kurunuz lütfen.

 11. Elbette var, değişik renk ve tonlarda uygulanabilinir camlar üretilebilinmektedir.
  Selamlar

 12. Merhabalar siyah cam olarakta iki duvar arası sürgülü duşakabin çalışmanız varmı

 13. selam 2 duvar arası 2830 yükseklik 2180 2 sabit 2 açiir
  5+5 lamıne tanper cam fıyat verebılırmısınız

 14. Sayon Ahmet Bey; 1,400 TL olarak fiyatlandırıldı. İstanbul içi nakliye montaj dahildir. Selamlar.

 15. iki duvar arası 140 cm yükseklik 200 cm şeffaf cam 8 mm temperli camdan paslanmaz çelik camduşakabin modülü sürgülü duşakabin fiyatı almak istiyorum

 16. Ölçüleriniz ve uygulama alanı görselleriniz veyahutta varsa basit banyo planınızı ulaştırınız. Ulaşım kanalımızdaki irtibat numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

 17. Seramik ya da banyo alt yapısıyla ilgili şimdilik bir çalışmamız yoktur. Sadece cam duşakabin olarak çalışıyoruz. Bahsettiğiniz ölçeklerde duşakabin maliyeti genişlikten cm x 10 TL + kdv olarak hesaplanmaktadır. (Yükseklik olarak 200 cm olarak standart) Bu maliyetlere keşif nakliye ve montaj hizmeti dahildir. Selamlar

 18. Uygulama alanı basit krokisi veya birkaç kare fotoğrafla birlikte mail ya da akıllı telefon uygulamalarıyla bize ulaştırmanız halinde maliyet raporu tarafınıza iletilecektir. Selamlar.

 19. iki tane dusa kabin camı yaptiracağım Sürgülü yada acmali duş tekneleri takılı.

 20. Su yalıtımı yapılması gereken seramik zemin üzerine,zeminden sızdırmazlık garantisi dahilinde iki duvar arası,sürgülü cam sistemi dahilinde duşa kabin uygulaması yaptırmak istiyorum.iki duvar arası mesafe 116 cm,en 80 cm,yükseklik ise zeminden itibaren 200 cm dir.Maliyeti ve yapılabilirliği hakkında bir ön bilgi edinmek istiyorum.Dairemiz Ataşehir/K.Bakkalköy’dedir.

 21. İki duvararası 6mm Temperli Desenli Menteşeli ölçüleri en 185cm boy 150 cm için fiyat alabilirmiyim.

 22. Seramik zemin üzeri cam duşakabin uygulaması için soru görüş ve yorumlarınız..

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir