Oval Duşakabin

Oval Duşakabin Creative Modeli C8 Serisi
bombe oval dusakabin8 mm Oval bombeli temperli cam, parlak kromajlı aksesuar donanımları, parlak sürgü rayı, ince ve zarif kenar çıtalarla birlikte her modelde olduğu gibi bombe oval seri ortadan giriş duş kabini uygulamalarında sürgülü sistem uygulaması ölçü standardı olmaksızın standart ölçeklerde olduğu gibi  oval asimetrik ölçeklerde de istenilen ebatlarda üretilmektedir. Kişiye ve ölçüye özel üretimle konsept banyo mimarisinde yerini alan Creative® seri süsrgülü sistem duş kabinleri, sadece üstte bulununan rulman sistemiyle kanat camını hareket ettirmektedir. Alt bölgede herhangi tekerlek donanımı bulunmayan sistem, klavuz arasında hareket ederek denge sağlamakta ve hijyen kuralları çerçevesinde, kullanıcıya sağlıklı koşullar oluşturmaktadır.
Üründe kullanılan tekerlek, cam tutucu, duvar sabitleme aparatı, kılavuz, kulp gibi aksesuar donanımları tamamen parlak nikelajlı pirinç malzemelerden üretilmektedir. Daha çok dar banyolarda alanı maksimum seviyede rahatlatmak adına tercih gören, bombe oval sürgülü  Creative®  C8 Serisi, kullanım kolaylığı yanında görsel bakımdan da banyonuzun dekoruna uyum sağlamaktadır. 8 mm temperli cam kullanımıyla güvenliği, kullanım kolaylığıyla huzuru, parlak nikelajlı aksesuar donanımlarıyla görselliği, ve yine gömme kulp uygulanabilme özelliğiyle maksimum giriş alanı oluşturulabilen Creative® serisi cam duşakabin modelleri, gerçek mimarinin yapı taşlarını oluşturmaktadır.

ÇAMLICA®yıllarca

Türk inşaat sektöründe konutların banyo alanlarını incelediğinizde, bir dairenin kullanım alanına oranla en ufak metrajda yer alan bölümleridir. Bugün çok katlı mimari projelerde bile duş alanları , konutların kullanım alanlarına oranla, % 5 ila %7 kadarını kapsamaktadır.  Haliyle bir konutta üç veya 4 metrekare bir banyo düşündüğünüzde, banyo dolabı & lavabo tezgahları, klozet, çamaşır ve kurutma makinaları gibi vs. meteryaller de bu alanda kullanıma sunulduğundan, duş kabinleri de maksimum kullanım alanı ve en rahat giriş imkanı sunabilen modeller tercih edilmelidir. Ortadan giriş sağa sola  sürgülü duşakabin modelleri bombe oval ya da oval asimetrik tarzda uygulama yapılabildiğinden, istenilen genişlik ve yükseklik ebatlarında mimari dokuya zarar vermeden, ziyadesinde tamamlayıcı unsur olarak da kullanılabilinir. ”duş teknesi uygulamalarında ölçüye özel çalışılamadığından proje alanınızı duş teknesi ölçülerine göre belirlemeniz gerekmektedir.”

Author: dusakabin

ölçüye kişiye ve projeye özel cam duşakabin tasrım ve uygulama hizmetleri

Share This Post On