Oval Duşakabinler C4 Serisi

Oval Duşakabin Creative Modeli C4 Serisi
Parlak kromajlı aksesuar donanımları, oval parlak sürgü rayı, ince ve zarif kenar çıtalarla birlikte her modelde olduğu gibi ortadan giriş üçgen duş kabini uygulamalarında 8 mm temper camlı sürgülü sistem uygulaması ölçü standardı olmaksızın istenilen ebatlarda üretilmektedir. Eşkenar oval duş tekne üzeri ölçeklerde üretim gerçekleştirilebildiği gibi eşkenar olmayan asimetrik ölçeklerde de üretim yapılabilmektedir. Kişiye ve ölçüye özel üretimle konsept banyo mimarisinde yerini alan Creative® seri süsrgülü sistem duş kabinleri, sadece üstte bulununan rulman sistemiyle kanat camını hareket ettirmektedir. Alt bölgede herhangi tekerlek donanımı bulunmayan sistem, klavuz arasında hareket ederek denge sağlamakta ve hijyen kuralları çerçevesinde, kullanıcıya sağlıklı koşullar oluşturmaktadır.
Üründe kullanılan tekerlek, cam tutucu, duvar sabitleme aparatı, kılavuz, kulp gibi aksesuar donanımları tamamen parlak nikelajlı pirinç malzemelerden üretilmektedir. Daha çok dar banyolarda tercih gören, ortadan sürgülü  Creative®  C4 Serisi, kullanım kolaylığı yanında görsel bakımdan da banyonuzun dekoruna uyum sağlamaktadır. 8 mm temperli cam kullanımıyla güvenliği, kullanım kolaylığıyla huzuru, parlak nikelajlı aksesuar donanımlarıyla görselliği, ve yine alternatif kulp seçenekleriyle maksimum giriş alanı oluşturalabilen Creative® serisi cam duşakabin modelleri, gerçek mimarinin yapı taşlarını oluşturmaktadır.

oval dus kabinleri

Türk inşaat sektöründe konutların banyo alanlarını incelediğinizde, bir dairenin kullanım alanına oranla en ufak metrajda yer alan bölümleridir. Bugün çok katlı mimari projelerde bile duş alanları  kısıtlı alanlara yerleştirilmek durumundadır. Haliyele bir banyo düşündüğünüzde, banyo dolabı & lavabo tezgahları, klozet, çamaşır ve kurutma makinaları gibi vs. meteryaller de bu alanda kullanıma sunulduğundan, duş kabinleri de maksimum kullanım alanı ve en rahat giriş imkanı sunabilen modeller tercih edilmelidir. Köşeden giriş sürgülü duşakabin modelleri kare ya da dikdörtgen tarzda uygulama yapılabildiğinden, istenilen genişlik ve yükseklik ebatlarında mimari dokuya zarar vermeden, ziyadesinde tamamlayıcı unsur olarak da kullanılabilinir.

duş teknesi uygulamalarında ölçüye özel çalışılamadığından proje alanınızı duş teknesi ölçülerine göre belirlemeniz gerekmektedir.”

Author: dusakabin

ölçüye kişiye ve projeye özel cam duşakabin tasrım ve uygulama hizmetleri

Share This Post On