Yeni Model Duş Tasarımları

Dar ve kısıtlı banyo larda rahat kullanıma yönelik tasarlanan içe katlanabilen modül duş camları banyo alanınızı istediğiniz gibi kullanabilme imkanına olanak sağlıyor. Özellikle küçük ölçekli banyolardaki lavabo, klozet, çamaşır makinası, banyo dolabı gibi vs. materyallerin yerleşkesi konumu ve kullanım kolaylıkları ya da zorluklar içerisinde imkansız olanı fikretmek düşünmek ve ölçüye ve kişinin ihtiyaçlarına göre bir duşakabin tasarlamak, olaya ancak mimari  tarzda bakış açısıyla mümkündür.

 Mevcut görselde iki koldan da hareketli duş menteşeleri kullanılarak kanat camları akordeon olarak hareket ettirildi. Birbirlerinden bağımsız olarak çalışan sağ ve sol kanatlar köşe noktasında birleşerek Duşakabin oluşturuldu.

Duşun kullanılmayan zamanlarında veyahutta sol kısımda bulunan çamaşır makinası kullanımı için duş camları katlanarak sağ ve sol duvara yaslanır.

Sağ kanat camlarının üst kısımda bulunan açı derece farkları katlanır cam duşakabin de çalışma sistem ve prensiplerine etki etmeyecek düzeyde ölçeklendirilerek duşakabin üst kodu CNC lazer kesimle açı ölçeklerinde kesilerek mimariye uyum sağlandı.

Yeni Model Duş Tasarımları Yeni Model Duş Tasarımları Yeni Model Duş Tasarımları

Author: dusakabin

ölçüye kişiye ve projeye özel cam duşakabin tasrım ve uygulama hizmetleri

Share This Post On

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir