Duşakabin Kataloğu

Referans Duşakabin Kataloğu

Duşakabin Kataloğu Günümüz mimarisinde ilham veren duş tasarımlarıyla konsept banyoların mimarı. Çamlıca Duş Sistemleri referans duşakabin katalogu. Paslanmaz çelik konstrüksiyon lama ve profillerinden parlak kromajlı pirinç aksesuar donanımlarıyla sürgülü ve kapılı cam duşakabinler üretir. ÇAMLICA® cam-duşakabin firması, standart duş kabinleri yanı sıra, yedi farklı seride 105 farklı model, 90’ın üzerinde farklı desen modellemesiyle, katalog içeriğini her geçen gün zenginleştirmektedir.
Ölçüye özel ürtimle konsept banyo mimarisine uygun çözümler sunabilen ÇAMLICA® cam – duşakabin firması, kalite politikasından ödün vermeden çalışan personeli, eğitimli teknik montaj kadrosuyla profesyonelliğini kurumsal anlamda kanıtlamaktadır. ÇAMLICA® cam – duşakabin firması müşteri memnuniyeti kapsamında, firmaya ulaşan her ön görüşmeyi değerlendirmekte, zaman, fiyat ve kalite politikası çerçevesinde detaylı olarak cevaplamaktadır.

Referanslarımızdan Cam Duşakabin Kataloğu

İnsan odaklı yaklaşımıyla toplam Kaliteyi kendine prensip edinen firmamız, antibakteriyel ürünlerle temperli güvenlik camlarından modern duş kabinleri üretmekte, sizin ve ailenizin rahatlıkla kullanabileceği hijyen koşulları oluşturmaktadır. Çamlıca duşakabin kataloğu ve koleksiyonu, kişiye ölçüye ve projeye özel duşakabin tasarımlarıyla butik işler çalışan bir aile şirketidir. Duşakabin Katalogu
ÇAMLICA® ürünlerini, malzeme – montaj ve fabrika hatalarına karşı 3 yıl firma garantiyle desteklemektedir.