Parlak Krom Metal Duşakabin

Parlak Krom Metal Duşakabin

Serisine ve modele göre değişkenlik göstermekle beraber Çamlıca Duş Sistemlerinde Kullanılan Creative Seri Uygulamalarda kullanılan parlak kromajlı pirinç malzemeden üretilen sürgü lama, U duvar profilleri, giriş eşik meteryali, parlak kromajlı tekerlek, cam tutucu, cam sabitleyici stoper, alt klavuz ve kulp gibi aksesuarlar da batarya parlağı olarak sunulmaktadır.

seffaf dusakabin

Creative  S serisinde kullanılabilen cam kalınlığı 8 mm temperli güvenlik camıdır, ki bu sürgülü duşakabin sistemlerinde kullanılan en kalın cam tipidir. Cam Yüzey koruma uygulamalarıyla duş kabininiz  1 yıl sonra dahi ilk günkü gibi temiz kalacaktır. Yüzey koruma uygulamalarıyla ilgili müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

cam dusakabin

Direkt zemine uygulanabilen sürgülü sistem cam duşlarında, alt katlara olası su sızıntısı yaşanmaması için fayans altı zemin izalasyonu olması gerektiğini unutmayınız.

Ki bu tip uygulamalarda, duş başlığından direkt zemine hızlı bir şekilde düşen su tanecikleri zaman içinde fayans aralıklarındaki derz dolguyu çürütmekte ileriki dönemlerde su kaçaklarına sebebiyet vermektedir.

Author: dusakabin

ölçüye kişiye ve projeye özel cam duşakabin tasrım ve uygulama hizmetleri

Share This Post On

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir