Paslanmaz Duşakabin

Paslanmaz Duşakabin Cam duşakabin ler in serisi Creative M-3 Modeli 8 mm temperli cam ve parlak kromajlı paslanmaz donanımlarla geliyor. İki sabit iki hareketli sürgülü duşakabin modeli olan uygulamada 200 cm yükseklik kullanıldı.

paslanmaz duşakabin

Sürgü rayı 30 x 10 lama 16 x 16 mm U kenar profilleri parlak kromajlı sürgü tekerlekler, cam klavuz duvar sabitleme, stoplayıcı ve giriş eşik gibi elementler pirinç malzemeden üretilmektedir.

paslanmaz_dusakabinler

Resimde küvet üzeri 2 sabit 2 hareketli uygulamalı model görüyorsunuz. 170 cm genişlik 155 cm yükseklik ölçüsü olarak çalıştığımız M-3 Modelinde sürgü rayı cam boyunun 5 cm kadar aşağısından geçmekte, 30 x 10 dolu lama dan oluşmaktadır. Creative serilerinde  bilyalı paslanmaz krom nikel tekerlekler taşıyıcı rol oynar. Yüzey koruma uygulamalarıyla duş kabininiz kir leke kireç tutmaz. Clear Shield Yüzey Koruma Uygulamalarıyla ilgili müşteri temsilcilerimizden bilgi alablirsiniz.

304 Klite normlarında çalışılan paslanmaz duşakabin modelleri estetik kalite ve fonksiyonel kullanımlar için ÇAMLICA DUŞ SİSTEMLERİ’nde.

Author: dusakabin

ölçüye kişiye ve projeye özel cam duşakabin tasrım ve uygulama hizmetleri

Share This Post On

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir